Angielski Zwoleń: najlepsza szkoła języków obcych!

Angielski jest jednym z najważniejszych języków na świecie, a jego doskonała znajomość ułatwia znalezienie atrakcyjnej pracy, również w wielkich miastach w Polsce, takich jak Zwoleń, Poznań, czy Szczecin. Czy jest chociaż jedna osoba, która nie jest zainteresowana atrakcyjną pracą? No właśnie. Nasza szkoła językowa powinna zainteresować Cię także, jeśli dopiero się uczysz. Kursy angielskiego pomogą Ci świetnie zdać maturę i ułatwią start w dorosłe życie! Miejscem naszego stacjonowania jest Zwoleń. Dowiedz się, jak wygląda nasza oferta i dlaczego warto zapisać się na angielski właśnie u nas!

Angielski, Zwoleń: mów, jak urodzony w Wielkiej Brytanii!

Zwoleń ma rozbudowaną sieć szkół, podobnie jak inne miasta kraju. Problemem mieszkańców Polski nie jest więc sama znajomość angielskiego. Kursy dla początkujących nie są tak oblegane, jak te dla zaawansowanych, w których bardzo często uczestniczy native speaker. Można więc zakładać, że Zwoleń i okolice doskonale znają angielski. Nic w tym dziwnego, skoro język angielski spotykamy dosłownie wszędzie: telewizja, internet, a nawet Twoja okolica. Zwoleń pełna jest obcokrajowców, a dzięki nam angielski może stać się dla Ciebie kolejnym językiem, którym posługujesz się płynnie. Turystyczna Zwoleń będzie zachwycona Twoim angielskim, gwarantujemy!

Najważniejszym krokiem w sprawnym posługiwaniu się językiem angielskim jest przełamanie bariery, jaką stanowi prawidłowe akcentowanie słów i wymowa. Konwersacje na zaawansowanym poziomie są marzeniem wielu, a nasze kursy języka angielskiego mogą Ci w tym pomóc. Z oferty naszej szkoły korzystają dzieci, dorośli, a także uznane firmy, które dbają o odpowiedni poziom znajomości business English wśród swoich pracowników. Niezależnie od tego ile masz lat i jaki jest poziom Twojego wykształcenia, znajdziesz zajęcia idealne dla Ciebie. Angielski z nami to drobnostka! Będziesz posługiwał się nim swobodnie nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Docenią to wszystkie firmy, w których będziesz szukał pracy. Sam zauważysz różnicę i będziesz czuł się lepiej za granicą, jeśli tamtejszy język będzie dla Ciebie zrozumiały i będziesz posługiwał się nim swobodnie.

Zwoleń wymaga nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, angielski jest jednym z czynników zbliżających Cię do awansu albo znalezienia idealnej pracy. Wobec wzrastających wymagań na naukę angielskiego decydują się osoby starsze, które nie miały do czynienia z nim w szkole. Zwoleń ma konkurencyjne oferty w każdej dziedzinie, również w zakresie szkół językowych, ale my nie boimy się konkurencji, ponieważ jesteśmy pewni swoich umiejętności. Najwyższy czas, byś również Ty był pewien tego, że Zwoleń kocha ludzi, którzy doskonale znają angielski! Żartujemy. Zwoleń kocha ludzi pewnych swoich umiejętności. Przekonaj się sam!

Kursy języka angielskiego, Zwoleń: nasza oferta

Zdajemy sobie sprawę, że angielski, język popularny na całym świecie, różni się nieco, w zależności od miejsca, w którym chcemy się nim posługiwać. Angielski, które uczyli Cię w szkole, nawet jeśli jest to najlepsza szkoła, jaką ma Zwoleń, to nawet przy najlepszych ocenach w Business English możesz wypaść słabo. Zajęcia prowadzone w naszej szkole zostały podzielone na kilka kategorii, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie:

 • Kursy języka angielskiego dla dorosłych. Kursy odbywają się zarówno rano, jak i po południu, byś mógł dobrać czas idealny dla siebie!
 • Wakacyjne kursy dla każdego. Trwający nie dłużej, niż kilka tygodni szybki kurs angielskiego pomoże Ci nadrobić szkolne zaległości, lub umożliwi doskonale opanować angielski przed wyjazdem za granicę, lub podjęciem nowej pracy.
 • Business English, czyli kurs stawiający nacisk na profesjonalne słownictwo biznesowe. Angielski ze znajomością języka biznesowego to ogromny atut we wszystkich poważanych firmach, zwłaszcza międzynarodowych.
 • Klasyczne kursy języka angielskiego, kursy na różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu każdy znajdzie idealne zajęcia dla siebie.
 • Oferujemy również indywidualne kursy języka angielskiego, podczas których poświęcamy 100% uwagi jednej osobie, która ma szansę opanować angielski szybko i niezwykle efektywnie.
 • Organizujemy wyjazdy do Wielkiej Brytanii, które stanowią przyjemną wycieczkę, a także szansę na odbycie lekcji w praktyce i rozmowę z ludźmi, którym angielski znany jest od urodzenia.

 

Dbamy o to, by zajęcia w szkole prowadził native speaker lub osoba długi czas mieszkająca w Wielkiej Brytanii, doskonale znająca charakterystyczny, brytyjski akcent, którym posługiwać możesz się również Ty! Nasza kadra składa się z samych wykwalifikowanych osób, z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do nauczania. Stanowimy kadrę nowoczesną i otwartą. Stawiamy na dobrą atmosferę i nowe, sprawdzone i skuteczne metody nauczania. Dzięki temu szansę na posługiwanie się angielskim mają osoby posługujące się dowolną techniką uczenia się. Kurs dzielimy na zajęcia oddziałujące na wzrok, słuch oraz nieustannie trenujemy poprawną wymowę i ćwiczymy akcent.

Prowadzimy kursy języka angielskiego cały rok, a miejsce naszej szkoły to Zwoleń. To Ty decydujesz, w jakich zajęciach chcesz uczestniczyć. Jesteśmy dostępni zarówno rano, jak i po południu. Na pewno znajdziesz czas na angielski w swoim napiętym kalendarzu.

W zakładce cennik znajdziesz szczegółowe opisy wszystkich zajęć i koszta danego kursu. To inwestycja, która się zwróci, możesz być tego pewien! Przyjemna atmosfera w naszej szkole sprawi, że nie będziesz czuł się znudzony i zniechęcony, jak to często bywa w zwykłej szkole, gdzie uczniów jest za dużo, by móc poświęcić im wystarczająco uwagi. Bardzo częstym problemem jest również brak odpowiednich umiejętności i kwalifikacji wśród nauczycieli, zwłaszcza jeśli są to osoby z Polski niepodróżujące za granicę. Na szczęście u nas dominuje profesjonalizm, bo powstaliśmy właśnie dla Ciebie! Stawiamy na aktywność, motywację, doskonałą zabawę i realne efekty.

Wakacyjny kurs, angielski Zwoleń

Wakacyjne kursy języka angielskiego to świetny sposób na szybką i skuteczną naukę. Zwoleń jest wtedy mniej zatłoczona i dojazd do naszej szkoły będzie czystą przyjemnością. Z zajęć w wakacje skorzystają wszyscy Ci, którzy potrzebują się trochę podszkolić na potrzeby szkoły lub pracy, a angielski dotychczas nie był ich mocną stroną. Dzięki nam angielski będzie dla Ciebie językiem, którym posługujesz się naturalnie. Wakacyjny kurs stanie się prawdziwą przygodą dla uczniów liceów, a także studentów, którzy potrzebują dodatkowych lekcji. Jakie zalety ma wakacyjny angielski?

 • Możliwość oszlifowania języka w szybkim czasie.
 • Nauka w gronie sympatycznych, nowych znajomych.
 • Angielski łatwiej wpasować w napięty terminarz szkoły lub pracy w okresie wakacyjnym, dzięki czemu nauka jest efektywniejsza.
 • Atrakcyjne ceny!

Chociaż kursy w wakacje trwają krócej, możesz wynieść z nich równie wiele co w ciągu roku. Angielski w wakacje w naszej placówce ma tak samo wysoki poziom i wymagamy tak samo dużo, co zawsze.

Zwoleń: Kursy języka angielskiego opinie

Osoby z Polski bardzo często decydują się na pracę w renomowanej firmie lub planują wyjazd zagranicę. Zwoleń, ale również inne miasta kraju cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów, dlatego angielski odgrywa w Polsce coraz większą rolę. Umożliwia nie tylko podjęcie lepszej pracy, ale również większy zysk dla przedsiębiorców. Z tego względu kursy angielskiego cieszą się dużą popularnością, ale aby kurs był skuteczny, potrzeba dobrych rozwiązań! Jakie zalety ma nasza szkoła?

 • Zajęcia prowadzi native speaker, to pozwala na dobre rozumienie angielskiego w szybkim czasie.
 • Fantastyczna atmosfera i przyjaźni nauczyciele.
 • Wykwalifikowana kadra i duże doświadczenie.
 • Aktywne zajęcia, podczas których głos zabiera każdy.
 • Praca w niewielkich grupach, dzięki czemu każdemu poświęca się tyle uwagi i czasu, ile potrzebuje.
 • Możliwość pokonania blokady językowej.
 • Konkurencyjne ceny.
 • Możliwość nauki w czasie wakacji.
 • Nowoczesne sale i najlepsze metody nauczania.
 • Doskonały dojazd (Zwoleń-centrum).
 • Lekcje zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.
 • Czytelna strona online.
 • Pozytywne opinie absolwentów!

 

Dbamy o jakość naszego nauczania i regularnie sprawdzamy efekty! Pomagają nam w tym egzaminy i aktywna praca wszystkich uczestników kursów na zajęciach. Egzamin to niezbity dowód Twoich postępów, ale rozmowa z wykładowcą również pozwala zauważyć wszystkie postępy i z pewnością będziesz tego świadkiem, decydując się na zajęcia w naszej szkole. W konwersacjach na zajęciach uczestniczą wszyscy. Nie unikniesz zabrania głosu i to najlepszy sposób, by opanować język w krótkim czasie. Zwoleń będzie stała przed Tobą otworem – dzięki doskonałej znajomości angielskiego z łatwością znajdziesz pracę na korzystnych warunkach. To milowy krok do prawdziwego rozwoju. Dziś Zwoleń, jutro cały świat!

Zwoleń: Poznaj naszą szkołę językową!

Wspominaliśmy już, że miejscem naszej szkoły jest Zwoleń. Możesz być pewny, że na zajęcia oferowane przez naszą szkołę językową nigdy się nie spóźnisz! Skąd to wiemy? Bo nasza siedziba mieści się w centrum, ul X! Zwoleń ma świetne połączenie z centrum z każdej dzielnicy, dlatego nie przyjmujemy żadnych wymówek! Nasze kursy języka angielskiego sprawią, że:

 • Angielski przestanie być dla Ciebie kłopotem!
 • Będziesz posługiwał się bogatym słownictwem z angielskiego.
 • Kursy wyćwiczą u Ciebie prawidłowy akcent i wymowę.
 • Gramatyka angielska nie będzie już więcej nierozwiązaną tajemnicą.
 • Będziesz mówił płynnie i zyskasz pewność siebie (Zwoleń kocha pewność siebie, my również!).
 • Angielski będzie dla Ciebie zrozumiały, nawet jeśli rozmowę podejmie native speaker.
 • Pokochasz język angielski!

 

Kto wie, może kurs języka angielskiego rozpocznie Twoją wielką przygodę z tym językiem i stanie się bramą do wielkiej kariery w kraju i za granicą? Zwoleń to miasto możliwości i doskonała drabina do sukcesu zawodowego. My jesteśmy jednym ze szczebli, które pomogą Ci się wspiąć na szczyty swoich marzeń! Pamiętaj, że sukces to nie tylko Zwoleń i sięgaj znacznie dalej. Sprawdź szczegółową ofertę: nasza strona opisuje kursy językowe, kursy indywidualne i grupowe, ilość kursów i inne potrzebne informacje, takie jak cennik, lektorzy i dane do kontaktu. Znajdziesz tu również instrukcję, jak zapisać się do szkoły, a to powinno Cię bardzo interesować.

Dzięki naszym sposobom nauczania nie tylko zyskasz nowe umiejętności, ale poznasz również mnóstwo ciekawych osób. W naszej szkole spędzisz czas w sposób przyjemny, aktywny i efektywny. Dlatego, jeśli Twoje miasto to Zwoleń, koniecznie zajrzyj w zakładkę kontakt i dowiedz się, jak możesz z nami porozmawiać. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, odpowiadamy również na e-maile. Możesz też przyjechać osobiście pod wskazany adres. Będzie nam bardzo miło gościć Cię w szeregach naszej placówki! ! Dzięki nam angielski przestanie być dla Ciebie problemem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *